Užijte si jaro v Krušných horách...

Udělejte něco pro sebe. Běhánícykloturistika nebo pěší turistika… Možností je spousta! A kde jinde než v krásné přírodě Krušných hor, které si v posledních letech získaly oblibu u sportovců všeho druhu. V létě mohou Krušné hory nabídnout díky celé řadě širokých lesních cest s upraveným povrchem výborné podmínky právě pro aktivní běžce, pěší turisty, nadšené cyklisty a především rodiny s dětmi.

Běhání v Krušných horách - Klíny

Kromě známé Krušnohorské magistrály, stezek a turistických tras, které lemují celé Krušné hory, patří mezi nejčastěji využívané sportovní středisko bezpochyby Sport areál Klíny, který je v provozu po celý rok. Máte-li doma malé ratolesti, je to pro vás ideální dovolená. 

Letní areál nabízí:

  • venkovní horolezecká stěna
  • tenisový kurt
  • minigolf a extrémní golf
  • lanový park
  • dětské hřiště a trampolína
  • horské koloběžky
  • nordic walking
  • singltrekové a downhillové cyklistické tratě

Po sportovním výkonu je více než potřeba nasát příjemnou atmosféru místních penziónů, hospůdek a restaurací. Klíny nabízejí ubytování v penziónech a restaurací hned několik. Chcete-li ochutnat výbornou domácí kuchyni a užít si opravdu rodinnou atmosféru, zavítejte do našeho Penzionu Stará škola.